Intenzivní séra

Akce
E1856 ERICSON LABORATOIRE - VITAMIN ENERGY - INTENSIVE COCKTAIL SERUMS - Energetická posilující séra:  8 sér (4 séra po dvou v 1,5ml ampulce)

E1856 ERICSON LABORATOIRE - VITAMIN ENERGY - INTENSIVE COCKTAIL SERUMS - Energetická posilující séra: 8 sér (4 séra po dvou v 1,5ml ampulce)

INTENSIVE COCKTAIL SERUMS - ENERGETICKÁ POSILUJÍCÍ SÉRA V KAZETĚ

1 960 Kč1 764 KčDostupnost: SklademKód: E1856 Kategorie: , , ,
  • 1857 /  PURE DETOX SERUM-DETOXIKAČNÍ SÉRUM-1

Vysoce účinné sérum obohacené o vitamín B3 pomáhá bojovat s buněčnou oxidací a oživuje zářivost  mdlé pleti. V průběhu dne chrání pleť jako štít proti znečištění.

  • E1858/ HYDRA JET SERUM-HYDRATAČNÍ SÉRUM-2

Lehká struktura z něj dělá hydratační a osvěžující blahodárnou koupel. Toto sérum bohacené provitaminem B5 a vitamínem E má zklidňující a zjemňující účinek na suchou a citlivou pleť.

  • E1859 / AGE RESIST SERUM-REGENERAČNÍ SÉRUM-3

Reparační sérum obohacené o vitamín B9 a retinol má naprosto úžasný pozitivní účinek na stimulaci a regeneraci kožních tkání. Viditelně zlepšuje tonus, pružnost a pevnost pleti. Je tedy klíčové pro zamezení únavy a ochabnutí kontur obličeje.

  • E1860 / CLEAR RADIANCE SERUM-ZESVĚTLUJÍCÍ SÉRUM-4

Projasňující sérum obohacené o vitamin C a vitamín H neboli biotin zesvětluje i rozjasňuje pleť a účinně působí proti kožním skvrnám. Vitamín C účinně stimuluje tvorbu kolagenu. Pleť opět získává svůj mladistvý vzhled.

  • Před použitím sérum protřepejte. Aplikujte na celý obličej a krk celou lahvičku séra ráno nebo večer před aplikací krému v pořadí 1-4. Podle stavu pleti aplikujeme sérum :  a)každý den-intenzivní 8-denní kúra, b) ob den- 16-denní kúra, c) 2 séra za týden-4-týdenní kúra.
Související zboží