KRIPA Venezia

Novinka
KRIPA Venezia Kompaktní pudr LIGHT PEARL + PALETKA – Transparentní pudr v paletce 10g

KRIPA Venezia Kompaktní pudr LIGHT PEARL + PALETKA – Transparentní pudr v paletce 10g

HYDRATUJE – ZMATŇUJE – VYHLAZUJE – ZJEMŇUJE

890 KčDostupnost: SklademKód: 883Kategorie: ,

Transparentní kompaktní pudr (100% minerální pigment) je vyroben ze složek přírodního původu. Neobsahuje mastek (talc) a tedy nezvýrazňuje vrásky a jiné nedokonalosti. Sednocuje a zmatňuje barvu pleti, prodlužuje efekt líčení a zajišťuje perfektní vzhled.

Tento odstín je transparentní, nemění odstín make-upu, je neviditelný, skvěle fixuje, vyhlazuje a je vhodný pro všechny, kteří používají make-up  nebo BB krém v odstínech 10 a 20.

Složení:
- bohatý na aminokyseliny místo obvykle používaných minerálních olejů, které jsou přírodním pojivem, napodobují strukturu pleti a tím jí dodávají zdravý, pěstěný a zářivý vzhled.
- Slída - pudr pokožku rozjasňuje, vyhlazuje a eliminuje nežádoucí lesk

Typ pleti: všechny typy světlejší pletí, pleti včetně velmi citlivé. Díky transparentnosti je přizpůsobivý i běžným odstínům pleti.

Použití: Kompaktní pudr naneste štětcem na pudr na celý obličej ve směru růstu chloupků, tedy z vrchu dolů a od středu ven. Dle potřeby aplikaci v průběhu dne zopakujte.

NEOBSAHUJE syntetické látky:
0% SILIKONY, 0% PARABENY, 0% FENOXYETHANOL, 0% MINERÁLNÍ OLEJE,
0% PARAFÍN, 0% TEA, 0% PROPYLEN GLYKOL, 0% ALKOHOL, 0% ETHOXYLÁTY, 0% NANOMATERIÁLY, 0% CHEMICKÉ FILTRY, 0% PARFEMACE, 0% EDTA, 0% SLOŽKY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

Obsah: 10 g