GERNÉTIC

GERNÉTIC Vital Transfer Corps - speciální hormoceutický tělový krém 150 ml

GERNÉTIC Vital Transfer Corps - speciální hormoceutický tělový krém 150 ml

GERNÉTIC Vital Transfer Corps - speciální hormoceutický tělový krém 150 ml

2 382 KčDostupnost: Na objednání do 2 dnůKód: 775Kategorie: ,
Speciální hormoceutický tělový krém.

Hormoceutické přípravky s omlazujícím efektem - Novinky od kosmetiky GERnétic pro péči o menopauzální pokožku.

Ve složení krému jako mimetikum přirozených hormonů působí fytoestrogeny získané z chmelu a sójových bobů. Dále se k aktivním látkám řadí bílý včelí vosk
a skvalen, které pozitivně ovlivňují přirozený lipidový film a jeho funkce. Nativní kolagen v kombinaci s chondroitinem zlepšují strukturu a pružnost pleti. Ušlechtilé oleje z oříšků Sacha Inci, mandlí, sladkých mandlí a Brutnáku lékařského zabezpečují lepší regeneraci a posílení ochranného filmu kůže. Kalcium, organický křemík a peptidy proměňují strukturu pokožky, dodávají jí hutnost. Oligosacharidy získané z mořské vegetace zefektivňují regenerační procesy na buněčné úrovni. Mix vitamínů, stopových prvků a aminokyselin doplňují koktejl krásy a mládí tím, že pomáhají pokožku optimálně vyživit.

Krém s bohatou texturou aplikujeme v malém množství 1-2krát denně na pokožku v místech, která mají tendenci ochabovat. Lehkým vtíráním zapracujeme do vstřebání. Přípravek lze použít na celé tělo jako tělový krém. K dosažení optimálního efektu je důležitá pravidelná denní aplikace. Jen tak pokožka získá potřebné aktivní látky ke zlepšení vzhledu a kvality.

Obsah: Tuba 150 ml

Lze kombinovat se všemi přípravky GERnétic na ošetření těla.