GERNÉTIC

GERNÉTIC Synchro 2000 - regenerační krém s lehčí konzistencí 50 ml

GERNÉTIC Synchro 2000 - regenerační krém s lehčí konzistencí 50 ml

GERNÉTIC Synchro 2000 - regenerační krém s lehčí konzistencí 50 ml

2 428 Kč2 306 KčRegenerační a výživný krém s lehčí konzistencí

Složením jemnější a méně mastný než krém Synchro. Jeho přísady a aktivní látky jsou stejné jako u krému Synchro a činí z něj excelentní zvláčňující krém pro všechny typy pleti.
SYNCHRO je výsledkem dlouholetého vývoje a klinického testování. Jeho vysoká účinnost je daná specifickou biotechnologií, používanou při jeho výrobě. Krém obsahuje aktivní výtažky, které hrají značnou úlohu při obnově fyziologické rovnováhy kůže a zlepšení stavu pokožky. Redukuje a vyhlazuje vrásky, zjemňuje, vypíná, doplňuje potřebné výživné složky do kožních buněk, zpomaluje jejich odvyživování. Rychle zlepšuje celkový stav pleti.
Při poranění pokožky podporuje granulaci a epitelizaci tkáně. Klinické studie prokázaly jeho vysokou účinnost při redukci jizev po chirurgickém zákroku nebo po jiném mechanickém či chemickém poškození kůže. Výrazné účinky byly zaznamenány i po ošetření pokožky poškozené popálením, zánětem, striemi.

Použití: Po aplikaci všech specifických přípravků naneste malé množství krému na dekolt, krk i obličej a nechte dobře vstřebat. Krém aplikujte včetně očního okolí.

Obsah: 50 ml