SENSITIVE PRO


Inovativní kosmetické řešení pro reaktivní, senzitivní a zánětlivou pokožku. Tato kosmetická řada uplatňuje kombinaci neurokosmetiky a genetické kosmetiky. Díky novému vědeckému pokroku - tzv. genové analýze přicházíme s účinným řešením této problematiky. Naše laboratoře vyvinuli látku s přímým účinkem na geny, jenž jsou zodpovědné za zánět v pokožce a za buněčný stres, což nám umožňuje předcházet zánětlivým procesům. Brání odumírání kožních buněk a rozpadu kolagenních a elastických vláken, které nám zajišťují pevnost pokožky. Z neurokosmetiky využíváme vysoce účinné látky, které mají účinek „úlevy od bolesti“ prostřednictvím uvolnění endorfinů s jejich známým zklidňujícím účinkem. Dochází tak ke zvyšování prahu tolerance pleti a k obnovení jejího původního kvalitního stavu.

E1379 SENSITIVE PRO SOOTHING CLEANSING MILK / Jemné čistící mléko 250 ml

E1379 SENSITIVE PRO SOOTHING CLEANSING MILK / Jemné čistící mléko 250 ml

ERICSON LABORATOIRE - SENSITIVE PRO SOOTHING CLEANSING MILK / JEMNÉ ČISTÍCÍ MLÉKO 250 ml

990 KčDostupnost: SklademKód: E1379Kategorie: , , ,
Šetrně odstraňuje  make-up a nečistoty, čistí a pročišťuje jemnou a citlivou pokožku. Skýtá úlevu při pocitech napětí a podráždění pokožky. Efektivně působí proti mravenčení a pocitu nepohodlí při zachování ochranného filmu pokožky. Péče pro ženy a muže bez věkového omezení.

Použití: Aplikujte ráno a večer lehkými krouživými pohyby na obličej, krk, smývejte tampóny a na závěr pokožku dočistěte pleťovou vodou E1380 / SOOTHING CLEANSING LOTION / ZKLIDŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ VODA.

Obsah: 250 ml