PUR OXYGENE

POKROKOVÉ OKYSLIČUJÍCÍ OŠETŘENÍ S KOMPLEXNÍ AKTIVNÍ OCHRANOU PROTI ZNEČIŠTĚNÉMU PROSTŘEDÍ, UV ZÁŘENÍ A MODRÉMU SVĚTLU

PUR OXYGENE  představuje inovativní profesionální ošetření a produkty na domácí péči na ochranu pleti před různými formami znečištění, které oslabují kožní bariéru a urychlují předčasné stárnutí. Předchází a účinně řeší nevyrovnanost pleti projevující se dehydratací, zarudnutím, zvýšenou mazovou produkcí, ekzematickými projevy nebo nadměrnou pigmentací. Zabraňuje poškozování buněk a zrychlenému stárnutí pleti. Poskytuje účinný anti-aging. Efektivně omlazuje a vyhlazuje vrásky.
 

NOVINKA

Zpět

Hlavní aktivní látky

LIGNACELL

Biotechnologická účinná složka získávaná z rostliny Klanopraška čínská (Schisandra Chinensis ). Tuto rostlinu najdeme také v čínské medicíně pro svoji vysokou adaptabilitu díky hlavní aktivní složce - lignanům. Lignacell působí antioxidačně, protizánětlivě a má čisticí účinky. Omezuje průnik znečišťujících látek do pokožky a opravuje extracelulární matrix. Chrání před poškozováním buněk vlivem vnějšího prostředí, zlepšuje hydrataci, rozjasnění pleti. Sjednocuje tón pleti, eliminuje vznik pigmentových skvrn a současně je zesvětluje.

 

LIGHT´ENSIS

Biotechnologická aktivní složka z výtažku Cistu montpellierského (Cistus Monspeliensis). Díky vysokému obsahu flavonoidů poskytuje přirozenou ochranu před UV zářením, modrým světlem a znečištěním. Zabraňuje poškozování buněk a zrychlenému foto-stárnutí pleti. Poskytuje účinný anti-aging. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky. Pleť opět získává svou pružnost a pevnost.

 

DALŠÍ AKTIVNÍ LÁTKY

Rakytníkový olej - podporuje obnovu pokožky.

Výtažek z aceroly - antioxidační a obnovující účinky.

Výtažek z rozmarýnu - zklidňující a regenerační účinky.

Výtažek z ženšenu - osvěžující a obnovující účinky.

Výtažek ze zázvoru - antioxidační a posilující účinky.

Jojobový olej - vyživující a omlazující účinky.

Výtažek ze šalvěje - revitalizační a antioxidační účinky.

Měsíčkový olej - zklidňující a zjemňující účinky.

Bambucké máslo - obnovující účinky.

Aloe vera - obnovující, zklidňující a hydratační účinky.

Esenciální oleje z pomerančovníku, rozmarýnu, pelargónie a levandule

Celkem produktů 5