HYDRA CLINIC

Inovativní péče proti suchosti a dehydrataci pleti

Stárnutí, působení prostředí, znečištění, kouření a opakovaná expozice na slunci - to vše jsou faktory, které kůži každý den poškuzují a narušují mechanismus hydratace. Nedostatečně hydratovaná pleť ztrácí pružnost, elasticitu a dochází k tvorbě jemných linek a vrásek. Řada HYDRA CLINIC obsahuje 4 inovativní aktivní látky, které působí na přirozené mechanismy v kůži a spolu s dalšími vzácnými rostlinnými extrakty představuje intenzivně hydratačně - výživné působení s maximálním regeneračním účinkem. Unikátní péče je obohacena o inteligentní hydrolipidy, které dokáží upravovat hydratci kůži v závislosti na vlhkosti prostředí.

E796 ERICSON LABORATOIRE - HYDRA CLINIC - AQUAFIX MPC30 SERUM / Sérum fixující vodu 30 ml

E796 ERICSON LABORATOIRE - HYDRA CLINIC - AQUAFIX MPC30 SERUM / Sérum fixující vodu 30 ml

AQUAFIX MPC30 SERUM / SÉRUM FIXUJÍCÍ VODU

2 200 KčDostupnost: SklademKód: E796Kategorie: , ,
  • Inovativní koncentrát se silným hydratačním účinkem, který v jediném okamžiku vyrovnává nedostatek vody v kůži. Zajišťuje optimální hydrataci. Zlepšuje hydrataci kůže o 30%.
  • Péče pro ženy a muže bez věkového omezení.

Použití: Aplikujte sérum ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku, jemně vmasírujte do pokožky a poté použijte ošetřující krém: AQUAJET FLUID AQP-3, AQUA VITAL CREAM MPC30 nebo INTENSIVE REPAIR C34

Obsah: Flakon 30 ml
Související zboží