EYE ZONE


Inovovaná komplexní péče o oči a oční okolí vhodné i pro nejcitlivější pokožku.

NOVINKAFyziologie oční kontury je složitá, protože se jedná o obzvláště zranitelnou a citlivou oblast. Pokožka kolem očí je totiž tenčí než jakákoli jiná část těla aproto je mnohem vnímavější na vlivy prostředí, jako je slunce a znečištění a také na vlivy související s chronologickým stárnutím.

Jako první se na ní také projevuje únava a známky stárnutí, objevují se tmavé kruhy, otoky nebo jemné vrásky.

Krása očních kontur je proto velmi důležitou oblastí, která vyžaduje plně přizpůsobený přístup k ošetření vzhledem k přirozené křehkosti této části obličeje.

Zpět
Řada EYE ZONE byla vyvinuta s cílem řešit různé specifické problémy této citlivé oblasti: tmavé kruhy pod očima, otoky, jemné vrásky, povadlá oční víčka,...
Obsahuje 6 cílených produktů s vysokou koncentrací inovativních aktivních složek určených pro oční okolí, které je obzvláště citlivé na vlivy únavy a stárnutí pleti, a nabízí okamžitě viditelné výsledky.

Řada EYE ZONE je bez parfemace a byla oftalmologicky testována. Její účinnost se také potvrdila v klinických testech.
Technologie EYE ZONE je navržena tak, aby působila proti únavě a stárnutí díky komplexu kombinujícímu inovativní ferment získaný z extremofilního mikroorganismu a rychle se vstřebávající revitalizační peptid, který působí na vrásky, váčky a tmavé kruhy. Každé složení obsahuje také doplňkové účinné látky, které posilují tyto účinky a nabízejí další specifické výhody pro řešení očního okolí na míru.

Celkem produktů 4