ENZYMACID

Nová generace peelingu s vícenásobným účinkem


Řada ENZYMACID nabízí vysoce účinné peelingové ošetření určené pro ženy a muže všech kategorií využívající pět dermokosmetických inovací. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť. Při pravidelném používání vedou tato ošetření k dramatické a viditelné obnově stavu pleti a výtečné výsledky poskytují v kombinaci s dalšími ošetřeními Ericson Laboratoire.

Zpět

Hlavní účinné látky

X-PRESSIN-STABILIZOVANÝ A HYPOALERGENNÍ ENZYM

V laboratořích Ericson byla vyvinuta zesíťovaná molekula papainu vyznačující se vysokou molekulovou hmotností, která si uchovává svoji proteázovou aktivitu.

Papain je proteáza izolovaná z papájového latexu (Carica papaya) známého svým využitím ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Zesíťovaný papain umožňuje povrchový průnik do pleti a lepší působení na její povrch. Zesíťování chrání papain před rozkladem a zvyšuje jeho teplotní stabilitu.

VIT. C TYP AA2G, STABILIZOVANÝ A ÚČINNĚJŠÍ S PROJASŇUJÍCÍM ÚČINKEM

VIT. C AA2G je kombinace vitamínu C (kyselina askorbová) stabilizovaného molekulou glukózy s dlouhodobým působením. Glukóza zvyšuje stabilitu kyseliny askorbové při působení tepla, pH, těžkých kovů a dalších činidel způsobujících její odbourávání.

X50, KAPSLE S KYSELINOU GLYKOLOVOU A MLÉČNOU (PLGA) PRO HLOUBKOVÝ A DLOUHOTRVAJÍCÍ ÚČINEK

DVOUVRSTVÁ KAPSLE PLGA je inteligentní molekula, která svůj regenerující účinek dodává přímo do samotného srdce buněk. Tato kapsle je totiž obohacena jedním LIPOPEPTIDEM: kombinace KYSELINY PANTOTENOVÉ a jednoho HEPTAPEPTIDU. Tato nová technologie umožňuje působení přípravků ve větší hloubce.

8 OVOCNÝCH KYSELIN

Kyselina mléčná, Kyselina mandlová, Kyselina salicylová, Kyselina galaktarová, Kyselina vinná, Kyselina citrónová, Kyselina glykolová, Kyselina askorbová
Celkem produktů 5