ENERGY LIFT

Korekce tvaru obličeje: lifting + zeštíhlení bez chirurgické traumatizace


Liftingová procedura pro ženy a muže od 35 let vyplňuje vrásky, tonizuje a vypíná pleť. Současně atakuje lokalizovaný tuk na krku, spodních částech tváří, zvýrazňuje kontury obličeje. Nechirgugické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury tím, slučuje dva typy působení. Prvním krokem je Morfovyplňující maskaMorfovyplňující sérum, které působí na vyplnění hlubokých vrásek patentovanou, neinvazivní technikou, která vyžívá plně biokompatibilní materiály. Druhým krokem je Morfozeštíhlující maska + Morfozeštíhlující sérum, které atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje "těžkopádné" oblasti.

E554 ENERGY LIFT ACTIVE REAPAIR CREAM - Aktivně korigující liftingový krém 50 ml

E554 ENERGY LIFT ACTIVE REAPAIR CREAM - Aktivně korigující liftingový krém 50 ml

ERICSON LABORATOIRE - ENERGY LIFT ACTIVE REAPAIR CREAM - AKTIVNĚ KORIGUJÍCÍ LIFTINGOVÝ KRÉM 50 ml

2 420 Kč1 815 KčDostupnost: SklademKód: E554Kategorie: , , , ,
Reparačně – regenerační krém účinně koriguje a chrání pleť během dne. Ochranou fibroblastového růstového faktoru stimuluje syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Tvaruje kontury obličeje, zpevňuje a vyhlazuje vrásky. Zlepšuje její přirozenou obranyschopnost, uklidňuje, hydratuje, vyživuje. Pro ženy a muže nad 30 let. Aplikujte ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku. Pro intenzivnější účinek používejte spolu s morfovyplňujícím sérem MORPHO-FILL SERUM – E558 a/nebo s morfozeštíhlujícím sérem-MORPHO-SLIM SERUM – E557.

Použití: Aplikujte ráno na očištěnou pokožku obličeje a krku po aplikaci liftingového séra E558 - ENERGY LIFT MORPHO-FILL SERUM nebo E557 - ENERGY LIFT MORPHO-SLIM SERUM, jemně vmasírujte.

Obsah: 50 ml