BIOLOGIC DEFENSE

Pro ženy všech věkových kategorií a všech typů pletí včetně pleti citlivé, reaktivní a s kožními dermatózami.

Doporučuje se jako startovací na zlepšení účinku jiných řad. Přispívá k řešení kožních problémů - dermatitidy, růžovky, lupenky, ekzému, akné, suchosti, přecitlivělosti. Hydratuje, revitalizuje, projasňuje pleť, působí anti-agingově.

Inovativní péče za pomoci biotechnologických složek, fytohormonů, prebiotik, postbiotik a množství přírodních extraktů má dvojí působení - obnovuje přirozenou mikrobiotu /mikroflóru/ pokožky, čímž zajišťuje její lepší obranu proti agresivním vlivům vnějšího prostředí, a napravuje nedostatky spojené s hormonální nerovnováhou.

Zpět

RELIPIDIUM
Specifické biotechnologické postbiotikum v aktivní formě, které se získává z bio-fermentovaného kvasinkového hydrolyzátu specifického kmene Lactobacillus.
Jeho úkolem je posílit přirozenou obranyschopnost kůže aktivací epidermálních receptorů, které se podílejí na ničení škodlivých mikroorganismů, což vede k eliminaci zánětů a obnově rovnováhy pleti. Posiluje také kožní bariéru, konkrétně produkcí ceramidů, které jsou nezbytné pro ochranu pleti, udržení hydratace a správné fungování ekosystému kůže.
 
ACTIBIOM
Stejně jako je známo, že zdravá vyvážená strava je prospěšná pro tělo, je zřejmé, že i pleť potřebuje přísun živin na vyrovnání své mikrobioty.
Actibiom je biotechnologický komplex, který dodává pleti základní živiny pro její biologickou rozmanitost a homeostázu mikrobioty. Rychle obnovuje rovnováhu přirozené flóry kůže, snižuje zánět a eliminuje nedostatky pleti.

Skládá se :
• z výtažku z hnědých mořských řas, bohatých na cukry a polyoly - zdroje organického uhlíku
• extraktu ze zelených řas bohatých na aminokyseliny a peptidy - organický zdroj na produkci dusíku
• mořských exopolysacharidů - podporují hydrataci a ochraňují pleť před agresivním vlivům prostředí
• mořské vody se širokou škálou minerálů a stopových prvků

GENISTEIN
Jelikož v kosmetice se hormony používat nemohou, plnohodnotnou náhradou jsou právě rostlinné složky - fytohormony, jejichž chemická struktura se velmi podobá struktuře lidských hormonů, což jim zajišťuje vysokou afinitu a výborné využití v pleti.
Ericson Laboratoire si vybral biokompatibilní fytohormony podobné estrogenu LIPOBELLE SOYAGLYCONE na bázi genisteinu, biologicky aktivní formě sojového isoflavonu. Umožňuje rychlé vstřebávání až do hlubších vrstev kůže, kde podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje hustotu pleti a hydrataci, tedy eliminuje projevy nedostatku estrogenu v pleti.

DALŠÍ AKTIVNÍ LÁTKY

BIOECOLIA - oligosacharid, prebiotikum se schopností imunostimulační, ochrany pleti a podpory tvorby antimikrobiálních kožních peptidů.

UNISOOTH - kombinace polysacharidů z tamarindu indického a stévie sladké na posílení imunitního systému, s protizánětlivým účinkem a na zklidnění pleti.

ECOSKIN-kombinace fruktooligosacharidů a glukooligosacharidů ve spojení s inaktivovanými lactobacily, chrání a posiluje ochranu pleti proti patogenním baktériím.

Přírodní extrakty : leknínu, opuncie, ženšenu, třešňových květů, vilínu,pupečníku asijského, slézu lékařského, rozmarýnu, lípy.
Rostlinné oleje: mandlový, arganový, olivový, jojobový, pupalkový, brutnákový, sezamový a olej z acai.

Celkem produktů 8