ACTI-BIOTIC

Anti-hormonální ošetření pleti smíšené, mastné a náchylné k akné


Ericson Laboratoire vyvinul vysoce účinnou metodu ošetření Acti-Biotic. Tato řada řeší všechny problémy smíšené, mastné a aknetické pleti. Stimuluje vlastní přirozené kožní antibiotika, regulace androgenních hormonů, detoxikace kůže, regulace kožního mazu a matující účinek pro lesklou pleť. Řešení všech problémů smíšené, mastné a aknetické pleti žen, můžu a mladistvých všech věkových kategorií. Produkty této řady obsahují silné aktivní složky s čistícími, antihormonálními, antibakteriálními, detoxikačními, matujícími, hydratačními a zklidňujícími účinky.

Zpět

Hlavní účinné látky

DERMAPUR

Aby pleť mohla bojovat proti mikrobiálním infekcím, produkuje přírodní antibiotika, která jí umožňují zachovávat rovnováhu flóry, jež je její součástí. V případě, že dojde k narušení tohoto ekosystému nebo k jeho vychýlení z rovnováhy, dochází k proliferaci baktérií a v pleti se začnou objevovat retenční a zánětlivé ranky. Přirozená antibiotika pomáhají omezovat množení a růst patogenních baktérií na povrchu pleti.

Špičková aktivní složka Dermapur, řady Acti-Biotic, je silně účinný rostlinný komplex (extrakt z tavolníku), který je schopen stimulovat syntézu přirozených kožních antibiotik a pomáhat tak pleti při obraně před mikroorganismy, jež jsou příčinou akné. Dochází k posilování přirozené obranyschopnosti pleti, která je díky nim lépe vyzbrojena k tomu, aby dokázala zamezovat bakteriální proliferaci, obnovovat rovnováhu a zachovávat původní mikroflóru. Na základě dermatologických měření in vitro bylo ukázáno, že přípravek  Dermapur posiluje syntézu katelicidinů (přirozených antimikrobiálních peptidů kůže) až o 130 %.

IRIS CYTOBIOL - Antibakteriální, antiseptický účinek a působení proti zarudnutí - komplex extraktu z oddenku kosatce a roztoku kovového zinku.

EXTRAKT Z ODDENKU KOSATCE - bohatý na glukosidy a rutosidy, pomáhá zabraňovat vzniku zarudnutí tím, že restrukturuje prostřední oblast (svalový obal) cév a zmírňuje reaktivní podráždění mastné pleti.

KOVOVÝ ZINEK
1) Antiseptický a hojivý.
2) Působí proti volným radikálům, které se uvolňují ve značném množství během zánětlivých reakcí.

PHYCOSACCHARIDE AC - silný regulátor mazové produkce. Jedná se o oligosacharid mořského původu spojený se zinkem. Pomáhá regulovat mazovou produkci a uvolňování mazu a chrání pokožku před vznikem akné. 
Díky svému složení, včetně polyfenolů, Phycosaccharide AC omezuje množení Staphylococcus aureus, Propionibacterium acnes, a Malassezia furfur zodpovědných za tvorbu komedonů a zánětlivých projevů.

ACNET - Antihormonální, protizánětlivé působení - biotechnologická aktivní složka, která současně působí na všechny problémy mastné pleti: hyperseborhea, hyperkeratóza, zánět a vývoj baktérií. Tento komplex představuje kombinaci kyseliny nordihydroguaretové neboli NDGA a kyseliny oleanové, ve formě gelového přípravku Osmocide. Působí proti všem faktorům, které způsobují vznik akné.

EVERMAT - Působení proti sebocytům, antihormonální působení - nová aktivní složka, která se skládá z extraktu afrického stromu (Enantia chlorantha) a kyseliny oleanové. Kyselina oleanová blokuje stimulaci androgenů inhibicí enzymu 5-alfa-reduktáza. Enantia chlorantha inhibuje proliferaci sebocytů.

BIODEXTROL - Antihormonální působení - biotechnologická aktivní složka. Jedná se o regulátor hormonální aktivity mazových žláz.  Biodextrol na mazové žlázky působí rychle: během 10 dnů se v hyperseborhoické pleti obnovuje normální tvorba lipidů, aniž by docházelo k jejímu vysychání.

Další účinné látky

Kyselina Salicylová - působí keratoliticky
Kyselina Glycyretinová - protizánětlivý účinek
Iris + Zinek - antiseptický a protizánětlivý účinek
Zelený Jíl - inhibuje bakteriální proliferaci
E.O. (Tymián, Borovice, Lopuch a Kopřiva) - léčí, zklidňuje, působí antisepticky a protizánětlivě 

Celkem produktů 6