SENSITIVE PRO


Inovativní kosmetické řešení pro reaktivní, senzitivní a zánětlivou pokožku. Tato kosmetická řada uplatňuje kombinaci neurokosmetiky a genetické kosmetiky. Díky novému vědeckému pokroku - tzv. genové analýze přicházíme s účinným řešením této problematiky. Naše laboratoře vyvinuli látku s přímým účinkem na geny, jenž jsou zodpovědné za zánět v pokožce a za buněčný stres, což nám umožňuje předcházet zánětlivým procesům. Brání odumírání kožních buněk a rozpadu kolagenních a elastických vláken, které nám zajišťují pevnost pokožky. Z neurokosmetiky využíváme vysoce účinné látky, které mají účinek „úlevy od bolesti“ prostřednictvím uvolnění endorfinů s jejich známým zklidňujícím účinkem. Dochází tak ke zvyšování prahu tolerance pleti a k obnovení jejího původního kvalitního stavu.

E1385 ERICSON LABORATOIRE - SENSITIVE PRO - GLUTA-CALMINE MASK / UKLIDŃUJÍCÍ MASKA 50 ml

E1385 ERICSON LABORATOIRE - SENSITIVE PRO - GLUTA-CALMINE MASK / UKLIDŃUJÍCÍ MASKA 50 ml

1 880 Kč

ERICSON LABORATOIRE - SENSITIVE PRO - GLUTA-CALMINE MASK / UKLIDŃUJÍCÍ MASKA 50 ml

Objednat

Dostupnost: SklademKód: E1385Kategorie: , , ,
Komforní přípravek zaměřený na silnou regeneraci a okamžité zklidnění pokožky. Výjimečná koncentrace aktivních látek má léčebný a venotonický účinek, odstraňuje pocity nepohodlí a mravenčení při zachování ochranného filmu pokožky.  Péče pro ženy a muže bez věkového omezení. U velmi citlivé pleti doporučujeme aplikaci dvakrát týdně.


Použití: Masku naneste v silnější vrstvě na očištěný obličej, krk a dekolt. Nechte působit 20 minut a poté smyjete vodou a dočistěte pleťovou vodou - E1380 / SOOTHING CLEANSING LOTION / ZKLIDŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ VODA. Poté aplikujte sérum E1381 / CYTOKINOL SERUM / SÉRUM PRO OKAMŽITÉ ZKLIDNĚNÍ CITLIVÉ POKOŽKY a na závěr jeden z krémů: E1382/ HYDRALANINE CREAM / HYDRATAČNÍ KRÉM PRO CITLIVOU PLEŤ nebo E1383 / ASPARTONINE CREAM / LEHKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM PRO CITLIVOU PLEŤ nebo E1384 / GLYCINUTRINE CREAM / VÝŽIVNÝ KRÉM PRO CITLIVOU PLEŤ, dle potřeby.
Obsah: tuba 50 ml