SENSITIVE PRO


Inovativní kosmetické řešení pro reaktivní, senzitivní a zánětlivou pokožku. Tato kosmetická řada uplatňuje kombinaci neurokosmetiky a genetické kosmetiky. Díky novému vědeckému pokroku - tzv. genové analýze přicházíme s účinným řešením této problematiky. Naše laboratoře vyvinuli látku s přímým účinkem na geny, jenž jsou zodpovědné za zánět v pokožce a za buněčný stres, což nám umožňuje předcházet zánětlivým procesům. Brání odumírání kožních buněk a rozpadu kolagenních a elastických vláken, které nám zajišťují pevnost pokožky. Z neurokosmetiky využíváme vysoce účinné látky, které mají účinek „úlevy od bolesti“ prostřednictvím uvolnění endorfinů s jejich známým zklidňujícím účinkem. Dochází tak ke zvyšování prahu tolerance pleti a k obnovení jejího původního kvalitního stavu.

E1381 ERICSON LABORATOIRE - SENSITIVE PRO - CYTOKINOL SERUM / SÉRUM PRO OKAMŽITÉ ZKLIDNĚNÍ CITLIVÉ PLETI 30 ml

E1381 ERICSON LABORATOIRE - SENSITIVE PRO - CYTOKINOL SERUM / SÉRUM PRO OKAMŽITÉ ZKLIDNĚNÍ CITLIVÉ PLETI 30 ml

2 360 Kč

ERICSON LABORATOIRE - SENSITIVE PRO - CYTOKINOL SERUM / SÉRUM PRO OKAMŽITÉ ZKLIDNĚNÍ CITLIVÉ POKOŽKY 30 ml

Objednat

Dostupnost: Na objednání do 2 dnůKód: E1381Kategorie: , ,
Inovativní koncentrát s léčebným a silným protizánětlivým účinkem, který okamžitě zklidňuje podrážděnou pokožku a tlumí zarudnutí a pnutí. Díky skvěle navrženému složení vysoce účinných látek je vhodný pro léčbu pleti s poškozenou cévní stěnou – (erytróza, kuperóza, rosacea) – výsledky jsou úžasné! Péče pro ženy a muže bez věkového omezení.


Použití: Aplikujte sérum ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku, jemně vmasírujte do pokožky a poté použijte jeden z ošetřujících krémů: E1382/ HYDRALANINE CREAM / HYDRATAČNÍ KRÉM PRO CITLIVOU PLEŤ nebo E1383 / ASPARTONINE CREAM / LEHKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM PRO CITLIVOU PLEŤ nebo E1384 / GLYCINUTRINE CREAM / VÝŽIVNÝ KRÉM PRO CITLIVOU PLEŤ, dle potřeby.

Obsah: 30 ml lahvička s kapátkem