HYDRA CLINIC

Inovativní péče proti suchosti a dehydrataci pleti

Stárnutí, působení prostředí, znečištění, kouření a opakovaná expozice na slunci - to vše jsou faktory, které kůži každý den poškuzují a narušují mechanismus hydratace. Nedostatečně hydratovaná pleť ztrácí pružnost, elasticitu a dochází k tvorbě jemných linek a vrásek. Řada HYDRA CLINIC obsahuje 4 inovativní aktivní látky, které působí na přirozené mechanismy v kůži a spolu s dalšími vzácnými rostlinnými extrakty představuje intenzivně hydratačně - výživné působení s maximálním regeneračním účinkem. Unikátní péče je obohacena o inteligentní hydrolipidy, které dokáží upravovat hydratci kůži v závislosti na vlhkosti prostředí.

E797 ERICSON LABORATOIRE - HYDRA CLINIC - NUTRI FORCE C34 SERUM - OBNOVUJÍCÍ A VYŽIVUJÍCÍ SERUM PRO SUCHOU PLEŤ 30 ml

E797 ERICSON LABORATOIRE - HYDRA CLINIC - NUTRI FORCE C34 SERUM - OBNOVUJÍCÍ A VYŽIVUJÍCÍ SERUM PRO SUCHOU PLEŤ 30 ml

2 200 Kč

NUTRI FORCE C34 SERUM - OBNOVUJÍCÍ A VYŽIVUJÍCÍ SERUM PRO SUCHOU PLEŤ


Objednat

Dostupnost: SklademKód: E797Kategorie: ,
  • Obnovuje, zklidňuje a vyživuje kůži, která je suchá nebo podrážděná. Po celý den efektivně regeneruje a vyživuje a tím zamezuje tvorbě prvních vrásek. C34 = 34% nárůst produkce kolagenu.
  • Péče pro ženy a muže bez věkového omezení.

Použití: Aplikujte sérum ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku, jemně vmasírujte do pokožky a poté použijte ošetřující krém: AQUAJET FLUID AQP-3, AQUA VITAL CREAM MPC30 nebo INTENSIVE REPAIR C34.

Obsah: lahvička s pumpičkou 30 ml