ENERGY LIFT

Korekce tvaru obličeje - Lifting + zeštíhlení bez chirurgické traumatizace


Liftingová procedura pro ženy a muže od 35 let vyplňuje vrásky, tonizuje a vypíná pleť. Současně atakuje lokalizovaný tuk na krku, spodních částech tváří, zvýrazňuje kontury obličeje. Nechirgugické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury tím, slučuje dva typy působení. Prvním krokem je Morfovyplňující maskaMorfovyplňující sérum, které působí na vyplnění hlubokých vrásek patentovanou, neinvazivní technikou, která vyžívá plně biokompatibilní materiály. Druhým krokem je Morfozeštíhlující maska + Morfozeštíhlující sérum, které atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje "těžkopádné" oblasti.

Akce
E558 ERICSON LABORATOIRE - ENERGY LIFT MORPHO-FILL SERUM - VYPLŇUJÍCÍ SÉRUM 30 ml

E558 ERICSON LABORATOIRE - ENERGY LIFT MORPHO-FILL SERUM - VYPLŇUJÍCÍ SÉRUM 30 ml

2 520 Kč2 016 Kč

ERICSON LABORATOIRE - ENERGY LIFT MORPHO-FILL SERUM - VYPLŇUJÍCÍ SÉRUM 30 ml

Poslední 1 ks za tuto cenu!

Objednat

Liftingové sérum stimuluje syntézu kolagenu a tvorbu kyseliny hyaluronové. Účinně vyplňuje a vyhlazuje vrásky, tvaruje kontury obličeje. Pro ženy a muže nad 30 let.

Použití: Aplikujte dvakrát denně, ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku, jemně vmasírujte a poté naneste jeden z ošetřujících krémů: SUPER-LIFTING CREAM – E553, ACTIVE-REPAIR CREAM – E554, MULTI-RECHARGE CREAM – E555.

Obsah: 30 ml