ENERGY LIFT

Korekce tvaru obličeje - Lifting + zeštíhlení bez chirurgické traumatizace


Liftingová procedura pro ženy a muže od 35 let vyplňuje vrásky, tonizuje a vypíná pleť. Současně atakuje lokalizovaný tuk na krku, spodních částech tváří, zvýrazňuje kontury obličeje. Nechirgugické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury tím, slučuje dva typy působení. Prvním krokem je Morfovyplňující maskaMorfovyplňující sérum, které působí na vyplnění hlubokých vrásek patentovanou, neinvazivní technikou, která vyžívá plně biokompatibilní materiály. Druhým krokem je Morfozeštíhlující maska + Morfozeštíhlující sérum, které atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje "těžkopádné" oblasti.

Akce
E555 ERICSON LABORATOIRE - ENERGY LIFT MULTI-RECHARCHE CREAM - VYSOCE VÝŽIVNÝ LIFTINGOVÝ KRÉM 50 ml

E555 ERICSON LABORATOIRE - ENERGY LIFT MULTI-RECHARCHE CREAM - VYSOCE VÝŽIVNÝ LIFTINGOVÝ KRÉM 50 ml

2 420 Kč1 936 Kč

ERICSON LABORATOIRE - ENERGY LIFT MULTI-RECHARCHE CREAM - VYSOCE VÝŽIVNÝ LIFTINGOVÝ KRÉM 50 ml

Poslední 1 ks za tuto cenu!

Objednat

Dostupnost: SklademKód: E555Kategorie: , , , ,
Liftingový energizující krém pro unavenou a suchou pleť. Intenzivně vyživuje a regeneruje. Podporuje syntézu nového kolagenu, účinně zpevňuje pleť a vyhlazuje vrásky. Pro ženy a muže nad 30 let. Aplikujte ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku. Pro intenzivnější účinek používejte spolu s morfovyplňujícím sérem MORPHO – FILL SERUM – E558 a/nebo s morfozeštíhlujícím sérem – MORPHO-SLIM SERUM – E557.

Použití: Aplikujte ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku po aplikaci liftingového séra E558 - ENERGY LIFT MORPHO-FILL SERUM nebo E557 - ENERGY LIFT MORPHO-SLIM SERUM, jemně vmasírujte. 

Obsah: 50 ml