DREAM WEAVE & CO

Vyživující bezbarvá řasenka – sérum na řasy – DreamWeave Treatment Lash Construct TLC 6 ml

Vyživující bezbarvá řasenka – sérum na řasy – DreamWeave Treatment Lash Construct TLC 6 ml

695 Kč

Vyživující bezbarvá řasenka – sérum na řasy – DreamWeave Treatment Lash Construct TLC


Objednat

Dostupnost: SklademKód: DW004Kategorie: , ,
Výživové sérum Treatment Lash Construct s účinky viditelnými již po 15 dnech. Toto sérum řasy prodlouží, zahustí a zkvalitní. Lze používat i na umělé řasy.

Účinnost séra byla ověřena klinickými zkouškami. Sérum, které obsahuje volné peptidy matrikines, působí na kořínky řas. Vaše řasy budou krásně vyživené, zdravé a pevné. Řasy zhoustnou a prodlouží se. Sérum (intenzivní výživa na řasy) napomáhá odstranit poškození vlasových buněk, ke kterému dochází při používání nalepovacích a semi permanentních řas.

Při použití na přírodních řasách sérum napomáhá růstu řas a udržuje je zdravé a pevné. Sérum lze použít také na obočí pro dosažení lepší hustoty kořínků. Protože je sérum bezolejnaté, lze ho použít také na umělé řasy a díky čemu budete mít řasy pevnější, kvalitnější a umělé řasy se budou lépe aplikovat. Sérum se aplikuje jako řasenka.

Zdravé, pevné a vyživené řasy = délku, hustotu a objem = všechny tyto 3 prvky lze vylepšit během 15 dnů použitím nové aktivní účinné technologie WidelashTM. Tato technologie je komplex látek matrikines (peptidy) obohacený o vitamíny. Tento komplex látek pozitivně působí na kvalitu řas.